CzechInvest İş ve Yatırım Geliştirme Ajansı’nın temel amacı, Çek Cumhuriyeti’ndeki mevcut ve yeni girişimcilere ve yabancı yatırımcılara tavsiyelerde bulunmak ve çalışmalarında onları desteklemektir.

İş ve Yatırım Geliştirme Ajansı CzechInvest, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın bir ajansıdır. Ajans, 1992 yılında kurulmuş olup, hizmet ve geliştirme programları ile yabancı yatırımlara ve yerli şirketlerin gelişimine katkıda bulunmaktadır. CzechInvest Çek Cumhuriyeti’nin yurtdışında da tanıtımını yapar ve Çek Cumhuriyeti’nde yapısal fonların uygulanmasında AB ve KOBİ’ler arasında aracılık yapar.

CzechInvest, yatırım teşvikleri için başvuruda bulunma yetkisine sahiptir ve yatırım teşvikleri vermek üzere taslak teklif hazırlar. Görevi, potansiyel yatırımcılara, iş ortamı, yatırım ortamı ve Çek Cumhuriyeti’ndeki yatırım fırsatları hakkında güncel veri ve bilgi sağlamaktır. CzechInvest’in web sitesi için lütfen buraya tıklayınız.

HİZMETLERİMİZ

Z

Detaylı bilgi yardımı

Z

Özel hazırlanmış ziyaretler

Z

Yatırım teşviklerinin dağıtımı ve kullanımı

Z

AB yapısal fonlarına erişim

Z

Ticari malların tanımlanması

Z

Ticari altyapının geliştirilmesi

Z

Mevcut yatırıcımlarlar ilgilenmek

Z

Potansiyel tedarikçi, müşterek girişim ve satın alma ortaklarının araştırılması

<!-- Begin MailChimp Signup Form --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><link href="//cdn-images.mailchimp.com/embedcode/horizontal-slim-10_7.css" rel="stylesheet" type="text/css"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><style type="text/css"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> #mc_embed_signup{background:#be1e2d; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; color: white; width:100%;}<!-- [et_pb_line_break_holder] --> /* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.<!-- [et_pb_line_break_holder] --> We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */<!-- [et_pb_line_break_holder] --></style><!-- [et_pb_line_break_holder] --><div id="mc_embed_signup"><!-- [et_pb_line_break_holder] --><form action="//ctsok.us7.list-manage.com/subscribe/post?u=fb3e28fb99d5a55aae5b7e2d1&id=0da0a65835" method="post" id="mc-embedded-subscribe-form" name="mc-embedded-subscribe-form" class="validate" target="_blank" novalidate><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <div id="mc_embed_signup_scroll"><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <label for="mce-EMAIL">İş fırsatları, haberler ve etkinlikler hakkında bilgi almak için bültenimize kayıt olun.</label><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <input type="email" value="" name="EMAIL" class="email" id="mce-EMAIL" placeholder="email adresi" required><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <!-- real people should not fill this in and expect good things - do not remove this or risk form bot signups--><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <div style="position: absolute; left: -5000px;" aria-hidden="true"><input type="text" name="b_fb3e28fb99d5a55aae5b7e2d1_0da0a65835" tabindex="-1" value=""></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --> <div class="clear"><input type="submit" value="Abone Ol" name="subscribe" id="mc-embedded-subscribe" class="button"></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --> </div><!-- [et_pb_line_break_holder] --></form><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!--End mc_embed_signup-->